» » Прімера: «Барселона» розгромила «Райо Вальєкано» - 6:0

Прімера: «Барселона» розгромила «Райо Вальєкано» - 6:0

16-02-2014, 17:02
Переглядів: 1888
Прімера: «Барселона» розгромила «Райо Вальєкано» - 6:0«Барселона» Херардо Мартіно не зазнала навіть найменших проблем зі скромним «Райо Вальєкано».

Підопічні Херардо Мартіно відправили у ворота столичного клубу відразу шість м'ячів, продемонструвавши свою колосальну перевагу над передостанньою командою Ла Ліги.

Синьо-гранатові відкрили рахунок вже на другій хвилині Адріано класно прибрав суперника, паралельно змістившись ближче до центру з флангу і завдав шикарний обвідний удар у дальній кут - 1:0.

Перевага господарів була беззаперечною, і на 36-й хвилині Ліонель Мессі подвоїв перевагу «Барси» - Сеск відмінно віддав на вихід аргентинцеві, Мессі зауважив, що Рубен залишив рамку і просто перекинув кіпера мадридців - 2:0.

У другому таймі гра проходила в подібному ключі, тільки от каталонці забили в два рази більше. На 53-й хвилині справу до розгромного довів Санчес, незабаром точний удар на свій рахунок записав Педро, який завершив блискучу комбінацію «блаугранас» з пяточками і трехходовкой - 4:0.

На 68-й хвилині Мессі оформив дубль, в дотик розстрілявши ворота Рубена, а жирну крапку в побиття немовлят поставив оправився від травми Неймар. Вийшов на заміну бразильський форвард протягнув м'яч, паралельно залишивши не у справ супротивника, і засадив снаряд точно в дальню дев'ятку - 6:0.

«Райо» міг просто не приїжджати на «Камп Ноу» - розгублені гості виглядали відверто дворовим колективом, абсолютно неготовим до змагань на серйозному рівні.