» » Прімера: «Барселона» у фантастичному матчі перемогла «Реал» - 4:3

Прімера: «Барселона» у фантастичному матчі перемогла «Реал» - 4:3

24-03-2014, 02:56
Переглядів: 2466
Прімера: «Барселона» у фантастичному матчі перемогла «Реал» - 4:3Каталонська «Барселона» максимально розпалила інтригу в іспанській Примері, обігравши «Реал» на «Сантьяго Бернабеу». Команди видали найрезультативніший очний матч за останні дев'ять років, забивши на двох сім м'ячів.

Андрес Іньєста після передачі Мессі в дебюті матчу відкрив рахунок, проте незабаром Карім Бензема знайшов гідну відповідь півзахиснику «Барселони». Французький форвард «Реала» двічі протягом чотири хвилин покарав оборону «Барселони» за страшні провали в центральній осі.

Захисники «Барселони», мабуть, були максимально налаштовані на Кріштіану Роналду, занадто багато дозволяли Бензема. Екс-форвард «Ліона» у першому таймі забив два м'ячі і цілком міг ще двічі розписатися у воротах Віктора Вальдеса. За марнотратство «Барселона» покарала «Реал» незадовго до перерви - Ліонель Мессі отримав досить простору, щоб прийняти м'яч і прицільно пробити у ближній кут Дієго Лопеса.

У другому таймі головною дійовою особою став рефері матчу Альберто Ундіано Мальєнко - на 55-й хвилині арбітр грубо помилився, призначивши пенальті у ворота «Барселони», хоча Даніель Алвес збивав Роналду до входу в штрафну. Португалець чітко реалізував суддівський вирок, але в подальшому пенальті призначались лише у ворота Дієго Лопеса.

На 65-й хвилині Серхіо Рамос в своїй штрафній збив Неймара - захисник «Реала» побачив перед собою червону картку, а Мессі з пенальті провів свій 20-й м'яч у рамках «Ель Класіко». «Барселона» притиснула «Реал» до своїх воріт - Даніель Алвес дальнім ударом струсонув штангу, а успіх «Барселоні» приніс третій у матчі пенальті. На цей раз захисники «Реала» лише за допомогою фолу зупинили Іньєсту - Мессі знову пробив у лівий кут, і знову у Дієго Лопеса не було жодних шансів врятувати свою команду.

«Барселона» за рахунок перемоги на «Сантьяго Бернабеу» до одного очка скоротила відставання від лідируючих «Реала» та «Атлетіко», в активі яких по 70 очок.

Реал - Барселона - 3:4

Голи: Бензема, 20, 24, Роналду, 55 (з пенальті) - Іньєста, 7, Мессі, 42, 65, 84 (обидва - з пенальті).

Реал: Дієго Лопес - Карвахал, Пепе, Рамос, Марсело - Ді Марія (Іско, 86), Алонсо, Модрич (Мората, 90) - Бейл, Роналду, Бензема (Варан, 66).
Барселона: Вальдес - Дані Алвеш, Піке, Маскерано, Альба - Бускетс, Хаві, Іньєста - Фабрегас (Санчес, 78), Неймар (Педро, 69), Мессі.

Попередження: Ді Марія, Пепе, Роналду, Алонсо, Модрич - Фабрегас, Бускетс

Вилучення: Серхіо Рамос, 64.