Кубок Іспанії: Реал побореться за кубок з Атлетіко

28-02-2013, 14:00
Переглядів: 676
Рейтинг: +2
Матч-відповідь Кубку Іспанії Севілья - Атлетіко завершився бойовою нічиєю 2:2, яка вивела мадридців у фінал Кубка Короля.

До 30-ї хвилини зустрічі мадридці вже вели в рахунку з різницею в два м'ячі, проте до перерви Навас один м'яч відіграв, а на останній хвилині основного часу Іван Ракітіч зрівняв рахунок у поєдинку. Варто відзначити, що підопічні Унаї Емері догравали зустріч удев'ятьох, так як в кінці матчу Медель і Кондогбія побачили перед собою по червоній картці.

Перший матч, який проходив в кінці січня в Мадриді, завершився перемогою господарів поля з рахунком 2:1. У підсумку, Атлетіко вийшов у фінал Кубка Іспанії, де за право володіти трофеєм битиметься з іншим мадридським клубом - Реалом.

Севілья - Атлетіко Мадрид 2:2
Перший матч - 1:2

Голи: Коста, 6 (0:1), Фалькао, 29 (0:2), Навас, 39 (1:2), Ракітіч, 90 (2:2)

Вилучення: Медель (С), 76, Кондогбія (С), 90