» » Ліга Європи: «Ювентус» мінімально перемагає «Ліон» - 1:0

Ліга Європи: «Ювентус» мінімально перемагає «Ліон» - 1:0

4-04-2014, 01:59
Переглядів: 3139
Ліга Європи: «Ювентус» мінімально перемагає «Ліон» - 1:0В першому матчі 1/4 фіналу «стара синьйора» обіграла «Ліон» - 1:0. Зовсім недавно «ткачі» були завсідника Ліги чемпіонів, проте в цьому сезоні починали єврокубкову кампанію в різних турнірах.

Господарі добралися до 1/4 фіналу ЛЄ, в той час як гості потрапили у другий за значимістю європейський клубний турнір через Лігу чемпіонів, де не зуміли пробитися в плей-офф.

У звітному протистоянні підопічні Антоніо Конте довелося докласти чимало зусиль, щоб виграти і вони домоглися свого.

Відзначимо, що «Ліон» досить непогано виглядав на тлі італійського чемпіона, але тільки в першому таймі. Після перерви «ткачі» грунтовно відійшли в оборону, за що і поплатилися. На 85-й хвилині Леонардо Бонуччі приніс перемогу «Ювентусу». Гості заробили кутовий удар, пішов навіс і метушня у штрафному майданчику «Ліона». Першим пробив Погба, але м'яч відскочив до Бонуччі, який із забійної позиції не схибив - 1:0.

За п'ять хвилин на полі нічого суттєвого не сталося. «Ювентус» перемагає, і робить крок на шляху до півфіналу, все ж гол на чужому полі дорогого коштує.

Ліон - Ювентус - 0:1

Гол: Бонуччі, 85

Ліон: Лопеш, Умтити, Бедимо, Коні, Феррі, Мальбранк (Фекир, 86), Гоналон, Толиссо, Мвуэмба, Ляказетт (Гоміс, 75), Бріан (-Джие, 89)
Ювентус: Буффон, Бонуччі, К'єлліні, Касерес, Пірло, Асамоа, Ісла (Ліхтштайнер, 78), Погба, Маркізіо, Тевес (Вучиніч, 56), Освальдо (Джовінко, 62)

Попередження: Толиссо, Лопеш - Джовінко, Вучиніч