» » Ліга Європи: «Севілья» програла «Валенсії», але вийшла у фінал

Ліга Європи: «Севілья» програла «Валенсії», але вийшла у фінал

2-05-2014, 01:13
Переглядів: 19539
Ліга Європи: «Севілья» програла «Валенсії», але вийшла у фінал«Валенсія» в півфінальному матчі Ліги Європи на своєму полі обіграла «Севілью» з рахунком 3:1, але перший матч завершився з рахунком 2:0 на користь андалузців, і за сумою двох матчів у фінал пройшли «кажани».

На 14-й хвилині вдалася атака «Валенсії» правим флангом. Варгас віддав низом на Фегулі, який на замаху звільнився від захисника і пробив з лівої у дальній кут метрів з 10. М'яч зачепив захисника і полетів по центру під поперечину.

На 26-й хвилині Бернат з лівого флангу виконав подачу на Жонаса, якому вдався відмінний удар головою в ближню дев'ятку воріт «Севільї». Голкіпер андалузців Бету зумів перевести м'яча у перекладину, але від неї снаряд залетів у ворота, а гол був зарахований на воротаря.

А на 70-й хвилині рахунок став розгромним. Введення м'яча з-за бокової призвело до кутового. Пішла подача на 11-метрову позначку, м'яч від декількох гравців відскочив у воротарський майданчик, і Жеремі Матьє з близької відстані ногою переправив м'яч у ворота під Бету.

Вирішальний м'яч був забитий андалузцями на 4-й доданій хвилині. З-за бокової ввели м'яч гравці «Севільї», пішла побача потилицею на кордон воротарського, Стефан Мбіа чітко пробив під поперечину - захисники не встигли його накрити.

Валенсія - Севілья 3:1 (перший матч - 0:2)
Голи: Фегулі, 14, Бето, 26 (автогол), Матьє, 69 - Мбіа, 90+4