Ліга Європи: «Ювентус» і «Бенфіка» розійшлися миром - 0:0

2-05-2014, 01:18
Переглядів: 20905
Коментарів: 1
Ліга Європи: «Ювентус» і «Бенфіка» розійшлися миром - 0:0В другому півфінальному матчі туринський «Ювентус» на своєму полі зіграв внічию з португальською «Бенфікою» - 0:0.

Хоча голів забито не було, але на видалення матч був багатий. На 67-й хвилині «Бенфіка» залишилася в меншості - Енцо Перес отримав другу жовту картку за грубий підкат на чужій половині поля.

На 81-й хвилині Погба у дотик скинув м'яч з правого краю штрафного на Освальдо, той у дотик з лінії воротарського майданчика пробив під поперечину. Арбітр не зарахував взяття воріт, було положення поза грою.

На 88-й хвилині на брівці зав'язалася невелика бійка, за підсумками якої червоний картки отримали Мірко Вучініч, який перебував на лаві запасних «Юве» і замінений двума хвилинами раніше форвард «Бенфіки» Лазар Маркович.

Крім того, Гарай отримав пошкодження і залишив поле на ношах, залишивши «Бенфіку» удев'ятьох. Але лісабонці втримали рахунок, який їх влаштовував.

Перший матч завершився з рахунком 2:1 на користь лісабонського клубу, який і став другим фіналістом турніру.

Ювентус - Бенфіка 0:0 (перший матч - 1:2)

Ювентус: Буффон, Бонуччі (Джовінко, 73), Ліхтштайнер, К'єлліні, Касерес, Пірло, Асамоа, Відаль (Маркізіо, 78), Погба, Тевес, Льоренте (Освальдо, 78)
Бенфіка: Хмар, Перейра, Сікейра, Гарай, Луїзао, Гайтан (Сальвіо, 76), Перес, Аморім, Ліма, Родріго (Алмейда, 69), Маркович (Сулеймані, 86)

Попередження: Асамоа - Родріго, Перес, Хмар Сальвіо

Вилучення: Вучініч, 89 - Перес, 67, Маркович, 89