» » Ліга Європи: «Зоря» втратила перемогу над «Мольде» - 1:1

Ліга Європи: «Зоря» втратила перемогу над «Мольде» - 1:1

1-08-2014, 01:26
Переглядів: 27129
Ліга Європи: «Зоря» втратила перемогу над «Мольде» - 1:1Луганська «Зоря» в Києві була близька до перемоги над лідером чемпіонату Норвегії, але підопічні Юрія Вернидуба не змогли втримати мінімальну перевагу.

Після безгольового першого тайму і шикарний гол забив капітан «Зорі» Микита Каменюка - хавбек господарів на фланзі прибрав з дороги опонента, а потім ідеальним по траєкторії ударом відправив м'яч у дальній верхній кут воріт норвежців.

На жаль, в кінцівці матчу «Зоря» припала до своїх воріт, за що і була покарана - на останній хвилині основного часу Сантіні невдало парирував дальній удар, дозволивши юному Свеннсену добити м'яч у ворота і остаточно затвердити «Мольде» у статусі фаворита протистояння.

Зоря - Мольде 1:1
Голи: Каменюка, 62 - Свеннсен, 89.

Зоря: Сантіні - Каменюка, Вернидуб, Білий, Гнатович - Грицай, Чайковський - Караваєв (Писко, 76), Худзік (Малиновський, 60), Хомченовський -
Будковський (Любеновіч, 46).

Мольде: Ньюленд - Д.Хестад, Форрен, Тойвио, Flo - Габриэльсен Сінгх, Діуф (Свеннсен, 69), Агналдо (Линннес, 84) - Кіма (Хейланн, 75), Ельюнуссі.

Попередження: Худзік - Тойвио, Кіма, Хестад.