» » Ліга Європи: «Чорноморець» програв у Хорватії «Спліту» - 0:2

Ліга Європи: «Чорноморець» програв у Хорватії «Спліту» - 0:2

1-08-2014, 01:46
Переглядів: 26755
Ліга Європи: «Чорноморець» програв у Хорватії «Спліту» - 0:2«Чорноморець» в Хорватії відверто розчарував - «Моряки» за весь матч не завдали лише один удар в площину воріт «Спліта».

На початку матчу український колектив володів ініціативою, чинив тиск на ворота суперника, створював напівмоменти, проте в середині тайму пропустив зовсім не логічний гол, який явно не випливав з ходу зустрічі.

Ще в першому таймі Роман Григорчук був змушений зробити дві вимушені заміни через травми Балашова і Шиндера. Данченко і Діденко, які вийшли на поле, явно не додали агресивності атаці одеської команди. А ось господарі поля досить спокійно розвинули свою перевагу, реалізувавши ще один момент в самому дебюті другої половини матчу.

Всі спроби «моряків» відквитати хоча б один м'яч виявилися марними.

«Спліт» здобуває впевнену домашню перемогу, а українцям доведеться сильно постаратися в Одесі, щоб повторити єврокубковий похід сезону-2013/2014, коли «Чорноморець» пробився до групи Ліги Європи.

«Спліт» (Хорватія) - «Черномрец» (Україна) 2:0
Голи: Ріг, 25 - 1:0, Белль, 48 - 2:0