» » Ліга Європи: «Динамо» поступилося «Евертону» - 1:2

Ліга Європи: «Динамо» поступилося «Евертону» - 1:2

13-03-2015, 11:19
Переглядів: 18508
Ліга Європи: «Динамо» поступилося «Евертону» - 1:2Київське «Динамо», відігравши два різних тайми, закономірно на виїзді програло «Евертону» - забитий на виїзді м'яч залишає підопічним Сергія Реброва непогані шанси на вихід у чвертьфінал Ліги Європи.

На 14-й хвилині Ярмоленко подав кутовий, а Гусєв втік від захисника і переправив м'яч у ближній кут воріт Ховарда. Після пропущеного м'яча «Евертону» знадобилося кілька хвилин, щоб прийти в себе, а потім «іриски» почали поступово підвищувати тиск на володіння Шовковського.

Гол у ворота «Динамо» назрівав, а рахунок став нічийним на 39-й хвилині - Лукаку в силовій боротьбі обіграв кількох захисників гостей, викотив на Нейсміта та переграв в ближньому бою Шовковського.

Після перерви «Динамо» закрилося біля своїх воріт - «Евертон» багато комбінував і подавав, кияни шукали щастя у рідких контратаках. Напівмоменти були у Мбокані і Ярмоленко.

Матч котився до результативної нічиєї, але на 81-й хвилині Даніло Сілва у своєму штрафному майданчику зіграв рукою, а Лукаку з пенальті покарав бразильського захисника.

«Динамо» знову програє гостьовий матч з рахунком 2:1 - у наступний четвер «біло-сині» спробують повторити сценарій матчу з «Генгамом».

Евертон - Динамо - 2:1
Голи: Нейсміт, 39, Лукаку, 82 (з пенальті) - Гусєв, 14

Евертон: Ховард, Коулмен, Гарбатт, Алькарас, Ягелка, Маккарті, Баррі, Барклі (Осман, 73), Лукаку, Міральяс (Коні, 64), Нейсміт
Динамо: Шовковський, Сілва, Виду, Антунеш, Драгович, Сидорчук, Гусєв (Кравець, 76), Буяльський (Гармаш, 67), Велозу (Чумак, 84), Ярмоленко, Мбокані

Попереджені: Міральяс - Мбокані