» » Ліга Європи: «Дніпро» мінімально переграв «Аякс» - 1:0

Ліга Європи: «Дніпро» мінімально переграв «Аякс» - 1:0

13-03-2015, 11:24
Переглядів: 18628
Ліга Європи: «Дніпро» мінімально переграв «Аякс» - 1:0«Дніпро» зробило непогану заявку на вихід у чвертьфінал Ліги Європи - віце-чемпіон України з рахунком 1:0 обіграв титулований голландський «Аякс».

«Дніпро» віддав м'яч «Аяксу», але господарі набагато продуктивніше використовувалися свої вилазки до чужих воріт - за 90 хвилин «Дніпро» завдав 15 ударів у створ володінь Сіллессена (8 - у площину), «Аякс» спромігся лише раз потривожити Дениса Бойка.

Єдину результативну атаку в матчі організували Євген Коноплянка і Роман Зозуля - перший пройшов по флангу і віддав у центр штрафного, а Зозуля грамотно втік від захисників і з лівої пробив у кут воріт «Аякса».

Голландці активізувалися тільки у другому таймі - «Аякс» намагався атакувати через фланги, але всі навісні передачі і простріли переривалися захисниками «Дніпра». Господарі біля своїх воріт не відсиджувалися - тільки завдяки везінню «Аякс» уникнув другого пропущеного м'яча після подачі зі штрафного від Ротаня, а потенційно гольовий удар Федецького був заблокований захисником «Готовий».

Матч-відповідь відбудеться наступного четверга, 19-го березня. «Дніпро» вдома зіграв на нуль, що дозволяє українця у повторній грі зіграти в улюбленій контратакуючій манері.

Дніпро - Аякс - 1:0
Гол: Зозуля, 30

Дніпро: Бойко - Федецький, Дуглас, Чеберячко, Ежидіо - Ротань, Федорчук - Зозуля, Безус (Бруну Гама, 59), Коноплянка (Шахов, 82) - Селезньов (Калініч, 76)
Аякс: Силлессен - ван Рейн, Велтман, Віргевер, Бойлесен - Базур, Сереро (Синкгравен, 60), Клаассен - Ель Газі, Милик (Живкович, 78), Шене (Кишна, 61)

Попередження: Федецький, Ротань, Зозуля, Шахов - Бойлесен, Базур