» » Два футболісти «Дніпра» потрапили в команду тижня Ліги Європи

Два футболісти «Дніпра» потрапили в команду тижня Ліги Європи

24-04-2015, 18:10
Переглядів: 17086
Два футболісти «Дніпра» потрапили в команду тижня Ліги ЄвропиОфіційний сайт УЄФА оприлюднив символічну збірну матчів чвертьфіналу Ліги Європи - в команді тижня знайшлося місце двом гравцям «Дніпра» і одному представнику київського «Динамо».

Рупор Європейського футбольного союзу в складі «Дніпра» виділив двох півзахисників - автора переможного гола у протистоянні з «Брюгге» Євгена Шахова, а також традиційно активного Євгена Коноплянку. Шахов став джокером «Дніпра», який забезпечив дніпрянам путівку в півфінал Ліги Європи, а Коноплянка протягом всього матчу тримав у напрузі оборону «Брюгге».

Попри поразку від «Фіорентини» (0:2), в команду тижня УЄФА потрапив фланговий захисник «Динамо» Віторіну Антунеш, який у Флоренції через видалення Джермейна Ленса був змушений зосередитися на обороні, зробивши шість відборів і п'ять перехоплень.

В команду тижня від УЄФА за підсумками матчів чвертьфіналу Ліги Європи потрапили наступні футболісти: Маріано Андухар («Наполі»), Ігор Смольников («Зеніт»), Тімм Клозе («Вольфсбург»), Давід Пісарро («Фіорентина»), Вітоло («Севілья»), Євген Шахов («Дніпро»), Євген Коноплянка («Дніпро»), Іван Перішич («Вольфсбург»), Хоакін («Фіорентина») і Халк («Зеніт»).

Нагадаємо, до півфіналу Ліги Європи вийшли «Дніпро», «Фиорента», «Наполі» і «Севілья».