УПЛ: Донецький Металург розгромив Карпати 4:0

7-04-2013, 16:50
Переглядів: 843
Рейтинг: +2
Донецький Металург розгромив львівські Карпати з рахунком 4:0 у домашньому матчі 23-го туру чемпіонату України.

За всіма показниками матч повинен був вийти інтригуючим, але боротьби як такої не вийшло. Металург забив по два голи у кожному з таймів і домігся перемоги - 4:0. Після поєдинку вболівальники жартували, що Карпатам необхідно купити саджанці, інакше діла не буде.

Рахунок був відкритий на 15-й хвилині матчу. Жуніор Мораес вийшов один на один, переграв воротаря і відправив м'яч у порожні ворота гостей.

На 29-й хвилині перевагу подвоїв Да Сілва Леонардо. Після кутового м'яч затримався у штрафному Карпат, відскочив до Леонардо, який на силу пробив у дальній кут.

На 54-й хвилині Траоре відібрав м'яч у суперника в центрі поля, віддав на хід Жуніор Мораес, який точно пробив у ближню дев'ятку, оформивши дубль.

І вже на 90-й хвилині, після знижки від Мораес, Володимир Польовий з гострого кута пробив на силу, точно в дальню дев'ятку.

Відзначимо, що в першому колі Карпати поступилися на своєму полі з мінімальним рахунком 0:1.

Після цього матчу Металург на 6-му місці - 33 очки, а Карпати на 14-му рядку таблиці - 23 очки.