» » УПЛ: Динамо упевнено перемагає Дніпро - 2:0

УПЛ: Динамо упевнено перемагає Дніпро - 2:0

27-04-2013, 22:48
Переглядів: 891
УПЛ: Динамо упевнено перемагає Дніпро - 2:0У рамках 26-го туру української Прем'єр-ліги київське Динамо на своєму полі обіграло дніпропетровський Дніпро з рахунком 2:0.

Біло-блакитні відкрили рахунок вже на 9-й хвилині зустрічі, організувавши блискавичну контратаку. Андрій Ярмоленко запустив у прорив Мігеля Велозу, португалець віддав розрізну передачу на Лукмана Аруну, який, залишившись один перед воротами суперника, скористався своїм моментом.

Під завісу першого тайму команда Олега Блохіна подвоїла свою перевагу. Цього разу Ярмоленко скинув м'яч під удар Аруни, який точно пробив з меж штрафного майданчика, оформивши дубль.

У другому таймі кияни спокійно довели справу до перемоги, тим більше, що на 75-й хвилині з поля був видалений захисник Дніпра Віталій Мандзюк.

Зазначимо, що господарі починали матч з Блохіним на тренерському містку, а завершували вже без нього. На 67-й хвилині зустрічі колишній наставник збірної України дуже емоційно відреагував на рішення арбітра, за що побачив перед собою червону картку. Цікаво, що в даному епізоді рефері призначив фол на користь Динамо.

У турнірній таблиці Динамо знову вийшло на друге місце (56 очок), випередивши на одне очко Металіст, у якого є гра в запасі. Дніпро розташувався на четвертій позиції (49 очок).