» » «Металіст» впевнено переміг «Леванте» - 2:0

«Металіст» впевнено переміг «Леванте» - 2:0

12-02-2014, 21:02
Переглядів: 2535
«Металіст» впевнено переміг «Леванте» - 2:0Харківський «Металіст» сьогодні з рахунком 2:0 обіграв 10-ту команду іспанської Прімери «Леванте». Обидва м'ячі у складі команди Мирона Маркевич забив розігрався аргентинський легіонер Алехандро Гомес.

Варто визнати, що «Леванте» у матчі проти «Металіста» з'явився не в самому оптимальному складі, що не зменшує заслуг харків'ян, які провели по голу в кожному таймі.

У першому таймі «Металіст» оригінально розіграв кутовий - Алехандро Гомес отримав шанс пробити по воротах метрів з 14-ти, що і виконав з максимальною ефективністю.

Після перерви Гомес знову засмутив «Леванте» після стандартного положення - екс-лідер «Катаньї» ефектно перекинув м'яч через голкіпера іспанців.

Металіст - Леванте 2:0

Голи: Гомес 14, 61

Металіст: Горяїнов, Вільягра (Барілко, 86), Папа Гуйє, Березовчук, Азеведо (Пшеничних, 84), Едмар (Нойок, 80), Шав'єр (Соуза 46), Марлос (Ксьонз 67), Бланко (Шелаєв 75), Гомес (Радченко 67), Девіч