» » Ліга Чемпіонів: «Реал» розгромив дортмундську «Боруссію» - 3:0

Ліга Чемпіонів: «Реал» розгромив дортмундську «Боруссію» - 3:0

3-04-2014, 02:36
Переглядів: 2524
Ліга Чемпіонів: «Реал» розгромив дортмундську «Боруссію» - 3:0Мадридський «Реал» очікувано не залишив шансів знекровленій «Боруссії» - в Дортмунд іспанці поїдуть з перевагою у три м'ячі. «Реал» міг забивати більше, але Вайденфеллер зберіг мінімальну інтригу на матч.

Вже на четвертій хвилині Бейл відкрив рахунок, а в середині першого тайму Іско подвоїв перевагу господарів. Голкіпер «Боруссії» двічі неймовірно виручив свою команду після небезпечних ударів зі штрафних у виконанні Бейла і Роналду.

Багато чого могло змінитися, якби «Боруссія» реалізувала небезпечну контратаку, але Ройс віддав занадто сильну передачу на Обамеянга, а удар Мхітаряна заблокували захисники. Буквально в наступній атаці Роналду скористався величезною діркою в центрі захисту «Борусссии».

Реал - Боруссія Д 3:0

Голи: Бейл, 4, Іско, 27, Роналду, 58.

Реал: Касільяс - Карвахал, Пепе, Рамос, Коентрау - Модріч, Алонсо, Іско (Ильярраменди, 72) - Бейл, Роналду (Каземіро, 80), Бензема (Мората, 75).
Борусія Д: Вайденфеллер - Піщек (Шибер, 67), Сократіс, Хуммельс, Дурм - Кель (Йойич, 74), Шахін - Ройс, Мхітарян (Хофманн, 64), Гросскройтц -