» » УПЛ: «Шахтар» впевнено переміг «Карпати» - 3:0

УПЛ: «Шахтар» впевнено переміг «Карпати» - 3:0

7-04-2014, 02:44
Переглядів: 3271
УПЛ: «Шахтар» впевнено переміг «Карпати» - 3:0Донецький «Шахтар» продовжує лідирувати в національній першості України. В цей раз команда Мірчі Луческу зустрічалася з львівськими «Карпатами» і зуміла взяти реванш за поразку від підопічних Олександра Севідова в першому колі.

Відзначимо, що «гірники» тричі вразили ворота «левів», при цьому зберігши власні володіння на замку. Справжнім героєм першого тайму став бразило-хорватський форвард господарів Едуардо Да Сілва, який оформив дубль. На 12-й хвилині нападник відкрив рахунок у зустрічі. Даріо Срна виконав класну подачу з кутового на лінію воротарського майданчика, звідки Едуардо ударом головою відправив м'яч під поперечину воріт Пидкивки - 1:0.

На 43-й хвилині гравець збірної Хорватії скористався вже передачею Ілсіньо, розстрілявши кіпера гостей з лічених метрів - 2:0.

Фінальний акорд звітного протистояння виконав Адріано, на 51-й хвилині перехопив безглуздий пас назад від Голодюка і точно пробив у дальній кут - 3:0.