» » Мірча Луческу: Це важлива перемога над командою, яка була готова до цього поєдинку

7-04-2014, 03:11
Переглядів: 5311
Мірча Луческу: Це важлива перемога над командою, яка була готова до цього поєдинкуГоловний тренер донецького «Шахтаря» Мірча Луческу поспілкувався з представниками мас-медіа після поєдинку з львівськими «Карпатами», в якому його підопічні здобули перемогу з рахунком 3:0.

Відзначимо, що в цій зустрічі дубль оформив нападник «гірників» Едуардо Да Сілва, а ще один м'яч на свій рахунок записав Луїс Адріано (детальніше).

Відрив «Шахтаря» від дніпропетровського «Дніпра», як і раніше, дорівнює трьом пунктам.

"Це дуже важлива перемога над командою, яка добре була готова до цього поєдинку. «Карпати» добре готові фізично, чудово організовані, вони це продемонстрували в першому таймі. На наше щастя, добре виглядав Едуардо, відчував, де знаходитися при флангових атаках.

Після перерви ми додали, і радує, що ні одна з контратак гостей, так і не увінчалася успіхом. Треба продовжувати працювати над своєю грою і, сподіваюся, ми ще додамо ближче до вирішальних матчів сезону. Хоча, враховуючи щільність у верхній частині турнірної таблиці, будь-яка гра може зіграти доленосний характер у розподілі місць", - заявив Луческу.