» » УПЛ: «Зоря» і «Карпати» розходяться миром - 2:2

УПЛ: «Зоря» і «Карпати» розходяться миром - 2:2

24-04-2014, 02:06
Переглядів: 12358
На своєму полі луганська «Зоря» задовольнялися нічийним результатом у матчі проти львівських «Карпат».

Нагадаємо, що «Зоря» може замахнутися на місце в Лізі Європи, і втрачати очки на фініші сезону права на має. Втім, це видно тільки наша думка. У матчі 20-го туру «Зоря» втратила очки, і упустила шанс впритул наблизитися до «Чорноморцю». Відзначимо, що в одеситів до того ж гра в запасі.

Що стосується розвитку подій у матчі, то на перерву гості пішли, ведучи в рахунку (1:0). На 27-й хвилині точним ударом відзначився Олександр Гладкий.

У другому таймі на полі була рівна гра, проте на 71-й хвилині рахунок став - 2:0. «Карпати» отримали право на пенальті, який чітко реалізував Бартуловіч.

Лише після цього прокинулася «Зоря». На 80-й хвилині Петряк один м'яч відіграв, а через хвилину Данило врятував свою команду від поразки - 2:2.

Зоря - Карпати - 2:2

Голи: Петряк, 80, Данило, 81 - Гладкий, 27, Бартуловіч, 71 (з пенальті)

Зоря: Шевченко, Шуніч, Вернидуб, Гнатович, Малиновський (Петряк, 31), Любеновіч (Будківський, 73), Грицай, Хомченовський, Каменюка, Данило, Болі (Білий, 59)
Карпати: Пидкивка, Балажіц, Пашаєв, Гітченко, Чачуа, Бартуловіч, Мартинюк, Даушвілі, Гладкий, Зеньов (Бохашвілі, 78), Костевич

Попередження: Гнатович, Каменюка - Пашаєв, Даушвілі