» » Кубок України: «Динамо» розгромило «Чорноморець» і вийшло у фінал

Кубок України: «Динамо» розгромило «Чорноморець» і вийшло у фінал

8-05-2014, 02:36
Переглядів: 29122
Кубок України: «Динамо» розгромило «Чорноморець» і вийшло у фіналНа подив легко в фінал Кубка України зробило крок «Динамо» - Сергій Ребров здобув свою саму значиму перемогу в якості головного тренера клубу.

Підопічні Реброва відправили у ворота південців відразу чотири м'ячі, здобувши путівку у фінал національного Кубка, де біло-блакитних вже чекає донецький «Шахтар». Що стосується звітної зустрічі, то кияни ще до перерви двічі змусили капітулювати Дмитра Безотосного.

Рахунок відкрив Денис Гармаш. На 26-й хвилині Ленс прицільно навісив з лівого флангу, а хавбек господарів, вигравши верхову боротьбу та переправив м'яч в дальній кут - 1:0.

А незадовго до перерви «Динамо» збільшило відрив. Кияни відібрали м'яч на чужій половині поля, Ленс відразу ж відпасував на все того ж Гармаша, який прийняв снаряд на груди і, вискочивши один на один, пробив у ближній кут - 2:0.

Варто визнати, що інтрига укупі з надією гостьових вболівальників на порятунок, все ще були живі, проте, вже в самому дебюті другої половини гри вони були поховані. Матос підштовхнув Мбокані в спину, той впав на газон, а Абдула після консультацій з помічниками вказав на точку. Ярмоленко впевнено реалізував пенальті і довів справу до великого - 3:0.

Крапку в дуелі поставив Мбокані. Ярмоленко міг забивати, опинившись перед Безотосним, але відкотив круглого під удар африканського форварда, який вразив уже порожній площину воріт - 4:0.

Тепер динамівців чекає вирішальна битва за титул з донецьким клубом.

Динамо - Чорноморець 4:0
Голи: Гармаш, 26, 40, Ярмоленко, 52 (з пенальті), Мбокані, 67

Динамо: Шовковський, Сілва, Макаренко, Драгович, Гармаш, Гусєв (Селін, 67), Велозу, Бельханда (Вукоєвич, 63), Ярмоленко, Ленс (Калитвинцев, 71), Мбокані
Чорноморець: Безотосний, Тейку, Кутас, Гай (Валєєв, 77), Аржанов, Зубейко, Матос, Окріашвілі (Діденко, 73), К.Ковальчук, Дитина (Данченко, 49),