» » УПЛ: «Металіст» без проблем переміг ФК «Севастополь» - 2:0

УПЛ: «Металіст» без проблем переміг ФК «Севастополь» - 2:0

8-05-2014, 02:40
Переглядів: 29422
УПЛ: «Металіст» без проблем переміг ФК «Севастополь» - 2:0У відкладеному матчі 21-го туру харківсткий «Металіст» на виїзді грав проти кримського ФК «Севастополь».

Нагадаємо, що зустріч повинна була відбутися в однойменному місті, але через політичну ситуацію в країні була перенесена до Києва.

Гості жваво почали зустріч, і ще в першому таймі двічі вразили ворота середняка УПЛ. Зазначимо, що матч в цілому вийшов досить грубим, причому з боку номінальних господарів. «Севастополь» заробив 6 жовтих карток!

Що стосується голів, то вже на 8-й хвилині відзначився Клейтон Шав'єр. Крапку в матчі на 35-й хвилині поставив Себастьян Бланко - 2:0.

Після 27-ми турів у активі «Металіста» 51 пункт і 3-е місце. «Севастопол» займає 11-ту позицію. Зазначимо, що харків'яни не програють в семи зустрічах поспіль.

Севастополь - Металіст 0:2 (0:2)
Голи: Шав'єр, 8 - 0:1, Бланко, 35 - 0:2.