» » «Динамо» перемогло «Шахтар» і здобуло десятий Кубок України

«Динамо» перемогло «Шахтар» і здобуло десятий Кубок України

16-05-2014, 03:05
Переглядів: 29367
«Динамо» перемогло «Шахтар» і здобуло десятий Кубок УкраїниСтоличне «Динамо» перервало затяжну трофейну посуху і в десятий раз у своїй історії завоювало Кубок України. У фіналі турніру «біло-сині» з рахунком 2:1 обіграли чинного чемпіона країни «Шахтар», гарантувавши можливість влітку поборотися за Суперкубок України.

Можна сказати, що «Динамо» завоювало Кубок України за рахунок ударного завершення першого тайму - на 40-й хвилині невдалий удар Віди несподівано перетворився в гольовий пас, адже Кучер, намагаючись вибити м'яч зі своєї штрафної, головою зрізав «круглого» у ворота. Через три хвилини стороння допомога вже не знадобилася - хорватський захисник після подачі зі штрафного ударом з другого поверху подвоїв перевагу «Динамо».

Після перерви «Шахтар» очікувано додав - «гірники» почали підключати фланги і підвищили темп, що незабаром дало результат. На 57-й хвилині Дуглас Коста реалізував вихід на ворота Шовковського. Розвинути свій успіх номінальним гостям не вдалося - «Динамо» досить впевнено грало в обороні, так і не надавши «Шахтарю» шансів на порятунок матчу.

Кінцівку матчу затьмарила сутичка між футболістами, яку спровокував грубий фол Кучера. В підсумку матч завершився достроково для Гармаша, Ярмоленка і Ракицького.

Сергій Ребров з першої спроби виграв для «Динамо» трофей вже в якості головного тренера, істотно підвищивши свої шанси на збереження місця на тренерському містку столичного гранда.

Динамо - Шахтар 2:1

Голи: Кучер, 40 (у свої ворота), Виду, 43 - Коста, 57

Динамо: Шовковський, Данило Сілва, Домагой, Виду, Драгович, Макаренко, Гармаш (Калитвинцев, 89), Мігель Велозу, Бельханда (Сидорчук, 85), Ленс (Вукоєвич, 71), Мбокані, Ярмоленко
Шахтар: П'ятов, Шевчук, Кучер, Ракицький, Срна (Кривцов, 80), Степаненко, Фред, Дуглас Коста, Алекс Тейшейра, Бернард (Едуардо, 69), Луїс Адріано

Попередження: Мбокані, Ярмоленко, Вукоєвич, Драгович - Ракицький, Срна, Адріано, Кучер
Вилучення: Ярмоленко, 90+7, Гармаш, 90+7 - Ракицький, 90+6