» » Кубок України: «Шахтар» без проблем обіграв «Металіст» - 2:0

Кубок України: «Шахтар» без проблем обіграв «Металіст» - 2:0

4-03-2015, 23:47
Переглядів: 20291
Кубок України: «Шахтар» без проблем обіграв «Металіст» - 2:0Фіналіст минулорічного розіграшу Кубка України «Шахтар» практично гарантував собі путівку в півфінал - у Львові формально гостьовому матчі «гірники» з рахунком 2:0 обіграли знекровлений бойкотом «Металіст».

«Металіст», як і в матчі чемпіонату України, виставив резервний склад, укріплений зимовими новачками. «Шахтар» також провів ротацію - рідкісний шанс вийти в основі отримали Сарнавський, Ізмаїл, Коваленко, Веллінгтон і Гладкий.

«Шахтар» чи не в першій атаці відкрив рахунок - Срна навісив зі штрафного, а Кучер кивком голови переправив м'яч у дальній кут воріт Погорілого. До перерви обидві команди намагалися проявляти активність в атаці, але на табло ця активність ніяк не відбилася.

У другому таймі рахунок подвоїв Гладкий, після чого «Шахтар» перейшов в економний режим - у «Металіста» було кілька перспективних атак на чужу половину поля, однак Сарнавський зберіг свої ворота в недоторканності.

Металіст - Шахтар 0:2
Голи: Кучер, 4, Гладкий, 54

Металіст: Погорілий - Бойчук (Рижук, 41), Іщенко, Булят, Селін (Осман, 74) - Ткачук, Ковальчук - Каяду, Бобко, Довгий - Чегурко (Бесєдін, 46)
Шахтар: Сарнавський - Срна, Кучер, Ракицький (Кривцов, 73), Ізмаїл (Дуглас Коста, 73) - Коваленко, Степаненко - Марлос, Веллінгтон, Тайсон (Дентіньо, 59) - Гладкий

Попередження: Бобко - Коваленко