Реєстрація Увійти
Вхід на сайт


Про нас

Основною метою діяльності проекту Foot-ball.net.ua являється оперативне і повне інформування про найголовніші події в українському та світовому футболі, а також накопичення і систематизація історичних матеріалів українською мовою. Наші журналісти збирають найцікавіші футбольні новини з усіх куточків світ. Ми накопичили на нашому порталі величезну кількість інформації про різні сторони футбольного життя.

Проект працює з 2010 року та активно розвивається у всіх напрямках, щоденно інформуючи своїх читачів актуальною та цікавою інформацією з світу футболу. Редакція порталу займає нейтральну позицію у всіх питаннях та старається висвітлювати всі події, враховуючи всі можливі нюанси.

Запрошуємо до співпраці як авторів, які розуміють та люблять світ футболу, так і рекламодавців. Відправити свої відгуки та пропозиції Ви можете на сторінці контактів.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при розміщенні посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Foot-ball.net.ua. Посилання (гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.


Надрукувати